11 - 17 juni 2018
Autotron Rosmalen

11 - 17 juni 2018 | Autotron Rosmalen

Dagprogramma 14 juni

Centre Court

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - 2e ronde
Camila Giorgi (ITA) vs. Carina Witthoeft (GER)
Not Before 12:30 WTA dames enkel - 1e ronde
Dominika Cibulkova (SVK) vs. Antonia Lottner (GER)
Not Before 14:30 ATP heren enkel - 2e ronde
Adrian Mannarino (FRA) vs. Alexander Zverev (GER)
Followed By ATP heren enkel - 2e ronde
Nicolas Mahut (FRA) vs. Julien Benneteau (FRA)

Court 1

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren enkel - 2e ronde
Aljaz Bedene (GBR) vs. Ernesto Escobedo (USA)
Followed By WTA dames enkel - 2e ronde
Andrea Petkovic (GER) vs. Natalia Vikhlyantseva (RUS)
Followed By ATP heren enkel - 2e ronde
Andreas Seppi (ITA) vs. Gilles Muller (LUX)
Followed By WTA dames enkel - 2e ronde
Anett Kontaveit (EST) vs. Kirsten Flipkens (BEL)

Court 2

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren dubbel - 1e ronde
Andre Sa (BRA) & Michael Venus (NZL) vs. Purav Raja (IND) & Divij Sharan (IND)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Santiago Gonzalez (MEX) & Adil Shamasdin (CAN) vs. Tallon Griekspoor (NED) & David Pel (NED)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Lukasz Kubot (POL) & Marcelo Melo (BRA) vs. Philipp Petzschner (GER) & Alexander Peya (AUT)
Followed By ATP heren dubbel - kwart finale
Scott Lipsky (USA) & Leander Paes (IND) vs. Raven Klaasen (RSA) & Rajeev Ram (USA)

Court 3

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames dubbel - 1e ronde
Jessica Moore (AUS) & Varatchaya Wongteanchai (THA) vs. Richel Hogenkamp (NED) & Arantxa Rus (NED)
Not Before 12:00 WTA dames enkel - 2e ronde
Lesia Tsurenko (UKR) vs. Petra Krejsova (CZE)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Miyu Kato (JPN) & Risa Ozaki (JPN) vs. Jacqueline Cako (USA) & Aleksandrina Naydenova (BUL)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Xenia Knoll (SUI) & CoCo Vandeweghe (USA) vs. Elise Mertens (BEL) & Eva Wacanno (NED)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Jelena Jankovic (SRB) & Andrea Petkovic (GER) vs. Nicole Melichar (USA) & Anna Smith (GBR)