11 - 17 juni 2018
Autotron Rosmalen

11 - 17 juni 2018 | Autotron Rosmalen

Dagprogramma 13 juni

Centre Court

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Alexandr Dolgopolov (UKR) vs. Steve Darcis (BEL)
Not Before 12:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Daniil Medvedev (RUS) vs. Robin Haase (NED)
Not Before 14:30 WTA dames enkel - 1e ronde
Kiki Bertens (NED) vs. Andrea Petkovic (GER)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Risa Ozaki (JPN) vs. Kristina Mladenovic (FRA)

Court 1

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Richel Hogenkamp (NED) vs. Mandy Minella (LUX)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Mikhail Youzhny (RUS) vs. Thanasi Kokkinakis (AUS)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Carina Witthoeft (GER) vs. CoCo Vandeweghe (USA)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Yuichi Sugita (JPN) vs. Janko Tipsarevic (SRB)

Court 2

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Ernesto Escobedo (USA) vs. Jason Jung (TPE)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Jordan Thompson (AUS) vs. Adrian Mannarino (FRA)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Julien Benneteau (FRA) vs. Evgeny Donskoy (RUS)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Dustin Brown (GER) vs. Stefan Kozlov (USA)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Wesley Koolhof (NED) & Matwe Middelkoop (NED) vs. Fabrice Martin (FRA) & Daniel Nestor (CAN)

Court 3

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Andrea Hlavackova (CZE) vs. Asia Muhammad (USA)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Madison Brengle (USA)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Miyu Kato (JPN) vs. Evgeniya Rodina (RUS)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Tamara Korpatsch (GER) vs. Ana Konjuh (CRO)

Court 5

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Kristyna Pliskova (CZE) vs. Anett Kontaveit (EST)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Aliaksandra Sasnovich (BLR) vs. Anna Kalinskaya (RUS)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Natalia Vikhlyantseva (RUS) vs. Cornelia Lister (SWE)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Dominika Cibulkova (SVK) & Kirsten Flipkens (BEL) vs. Kelly Versteeg (NED) & Erika Vogelsang (NED)

Court 6

Tijd Wedstrijd
13:00 ATP heren dubbel - 1e ronde
Jean-Julien Rojer (NED) & Horia Tecau (ROU) vs. Jonathan Eysseric (FRA) & Nicolas Mahut (FRA)
Not Before 15:15 ATP heren dubbel - 1e ronde
Thanasi Kokkinakis (AUS) & Alexander Zverev (GER) vs. John Peers (AUS) & Jordan Thompson (AUS)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Timea Babos (HUN) & Andrea Hlavackova (CZE) vs. Varvara Lepchenko (USA) & Lesia Tsurenko (UKR)