11 - 17 juni 2018
Autotron Rosmalen

11 - 17 juni 2018 | Autotron Rosmalen

Dagprogramma 10 juni

Court 1

Tijd Wedstrijd
10:30 ATP heren enkel - Kwalificatie
Daniil Medvedev (RUS) vs. Rajeev Ram (USA)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Kelly Versteeg (NED) vs. Amra Sadikovic (SUI)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Stefanos Tsitsipas (GRE) vs. Benjamin Becker (GER)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Merel Hoedt (NED) vs. Karolina Muchova (CZE)

Court 2

Tijd Wedstrijd
10:30 WTA dames enkel - Kwalificatie
Antonia Lottner (GER) vs. Erika Vogelsang (NED)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Petra Krejsova (CZE) vs. Katharina Hobgarski (GER)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Lara Salden (BEL) vs. Jacqueline Cako (USA)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Jamie Loeb (USA) vs. Lyudmyla Kichenok (UKR)

Court 3

Tijd Wedstrijd
10:30 ATP heren enkel - Kwalificatie
Jason Jung (TPE) vs. Mitchell Krueger (USA)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Soon Woo Kwon (KOR) vs. Tatsuma Ito (JPN)
Not Before 13:30 ATP heren enkel - Kwalificatie
Julien Benneteau (FRA) vs. Aldin Setkic (BIH)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Vasek Pospisil (CAN) vs. Matwe Middelkoop (NED)

Court 5

Tijd Wedstrijd
10:30 WTA dames enkel - Kwalificatie
Asia Muhammad (USA) vs. Marina Melnikova (RUS)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Varatchaya Wongteanchai (THA) vs. Fanny Stollar (HUN)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Tamara Korpatsch (GER) vs. Sviatlana Pirazhenka (BLR)
Not Before 15:30 WTA dames enkel - Kwalificatie
Kathinka Von Deichmann (LIE) vs. Cornelia Lister (SWE)

Court 6

Tijd Wedstrijd
10:30 ATP heren enkel - Kwalificatie
Ilya Ivashka (BLR) vs. Dennis Novikov (USA)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Tim Smyczek (USA) vs. Egor Gerasimov (BLR)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Jessica Moore (AUS) vs. Miyu Kato (JPN)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Tereza Smitkova (CZE) vs. Andrea Hlavackova (CZE)